MBR1H100SFT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MBR1H100SFT3G
JLCPCB Part #
C235757
Package
SOD-123FL
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100V 1A 40uA@100V 50A 760mV@1A SOD-123FL Schottky Diodes ROHS