LE25U40CMC-AH-2
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
LE25U40CMC-AH-2
JLCPCB Part #
C905140
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 100,000 cycles 2.3V~3.6V 20 Years 40MHz 4Mbit 4ms 50uA SPI SOIC-8 NOR FLASH ROHS