ILC5061M34X
MFR.Part #
ILC5061M34X
JLCPCB Part #
C3685319
Description
-30℃~+80℃@(Ta) 1 1.5V~10V 3.4V Active Low Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS