ILC5061AM44X
MFR.Part #
ILC5061AM44X
JLCPCB Part #
C3685253
Description
-30℃~+80℃ 1 1.5V~10V 4.4V Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOT-23 Supervisor and Reset ICs ROHS