FQB8P10TM
MFR.Part #
FQB8P10TM
JLCPCB Part #
C462762
Description
-55℃~+175℃ 1 P-Channel 100V 2V 40pF 470pF 530mΩ@10V 65W 8A D2PAK(TO-263) MOSFETs ROHS