FOD050LR2
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FOD050LR2
JLCPCB Part #
C903684
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 1.45V 15% 1us 2.5kV 2us 3.3V、5V 50kV/us DC SOIC-8 Logic Output Optoisolators ROHS