FGY140T120SWD
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FGY140T120SWD
JLCPCB Part #
C22443214
Package
TO-247-3LD
Description
1.153kW 1.2kV 13.395nF@30V 2.3mJ 219.4ns 249.6ns 280A 2V@140A,15V 4.7mJ 415.4nC@140A,15V 5.6V@140mA 55.2ns TO-247-3LD IGBT Transistors / Modules ROHS