FGHL50T65MQD
MFR.Part #
FGHL50T65MQD
JLCPCB Part #
C898202
Package
TO-247-3L
Description
-55℃~+175℃ 1.8V@50A,15V 10pF 120ns 200A 21ns 268W 3.226nF 310uJ 32ns 3V@50mA 410uJ 650V 80A 85pF 94nC@15V FS (Field Stop) TO-247-3L IGBT Transistors / Modules ROHS