FGA60N65SMD
MFR.Part #
FGA60N65SMD
JLCPCB Part #
C444004
Package
TO-3PN
Description
1.54mJ 104ns 180A 189nC@15V 18ns 2.5V@60A,15V 2.915nF 270pF 450uJ 47ns 650V 6V@250uA 85pF FS (Field Stop) TO-3PN IGBT Transistors / Modules ROHS