FFPF15UP20STTU
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FFPF15UP20STTU
JLCPCB Part #
C17488742
Package
TO-220F-2L
Description
-65℃~+150℃ 1.15V@15A 100uA@200V 15A 200V 45ns TO-220F-2L Switching Diodes ROHS