FDMS3006SDC
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDMS3006SDC
JLCPCB Part #
C3279582
Package
PowerTDFN-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.9mΩ@10V 160pF 179A 2.15nF 30V 3V 5.895nF 85nC@10V 89W N-Channel PowerTDFN-8 MOSFETs ROHS