FDMS3006SDC
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDMS3006SDC
JLCPCB Part #
C3279581
Package
PowerTDFN-8
Description
-55℃~+150℃@(Tj) 1 N-channel 1.9mΩ@30A,10V 3.3W、89W 30V 34A 3V@1mA 5.725nF@15V 80nC@10V PowerTDFN-8 MOSFETs ROHS