FDMS10C4D2N
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
FDMS10C4D2N
JLCPCB Part #
C891044
Package
PQFN-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 125W 17A 4.2mΩ@10V 4.5nF 4V 65nC@10V PQFN-8(5x6) MOSFETs ROHS