FCH25N60N
MFR.Part #
FCH25N60N
JLCPCB Part #
C462723
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 126mΩ@10V 216W 25A 3.352nF 4V 5pF 600V 74nC@10V TO-247-3 MOSFETs ROHS