DM74LS14SJ
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
DM74LS14SJ
JLCPCB Part #
C3272615
Package
SOIC-14-208mil
Description
0℃~+70℃ 1 1.4V~1.9V 21mA 33ns@5V,50pF 4.75V~5.25V 400uA 500mV~1V 6 74LS 8mA Schmitt trigger SOIC-14-208mil Inverters