SZMMSZ5V1T1G
MFR.Part #
SZMMSZ5V1T1G
JLCPCB Part #
C555498
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 4.85V~5.36V 5.1V 500mW 60Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS