74F14SCX
MFR.Part #
74F14SCX
JLCPCB Part #
C3272721
Package
SOIC-14
Description
0℃~+70℃ 1 1.1V 10.5ns@5V,50pF 1mA 20mA 2V 4.5V~5.5V 6 74F Schmitt trigger SOIC-14 Inverters ROHS