NCP300LSN34T1G
MFR.Part #
NCP300LSN34T1G
JLCPCB Part #
C463581
Package
TSOP-5
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 3.4V 5us 800mV~10V Active Low Push-pull Voltage monitor TSOP-5 Supervisor and Reset ICs ROHS