55GN01CA-TB-E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
55GN01CA-TB-E
JLCPCB Part #
C890139
Package
CP-3
Description
-55℃~+150℃ 1 NPN 100 100nA 10V 200mW 3V 5.5GHz 70mA NPN CP-3 Bipolar (BJT) ROHS