55GN01MA-TL-E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
55GN01MA-TL-E
JLCPCB Part #
C890140
Package
SC-70(SOT-323)
Description
100 10V 400mW 5.5GHz 70mA NPN SC-70(SOT-323) Bipolar (BJT) ROHS