50A02MH-TL-E
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
50A02MH-TL-E
JLCPCB Part #
C890137
Package
SC-70FL
Description
100nA 120mV 200 500mA 50V 600mW 690MHz PNP SC-70FL Bipolar (BJT) ROHS