1SMC36AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMC36AT3G
JLCPCB Part #
C3709444
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 25.8A 36V 40V 58.1V 5uA TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS