1SMB7.5AT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMB7.5AT3G
JLCPCB Part #
C3710903
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 1.89nF 100uA 12.9V 46.5A 600W 7.5V 8.33V TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS