1SMB58AT3G
MFR.Part #
1SMB58AT3G
JLCPCB Part #
C185034
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-65℃~+150℃ 310pF 58V 5uA 6.4A 600W 67.8V 93.6V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS