1SMB13CAT3G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1SMB13CAT3G
JLCPCB Part #
C3703355
Package
SMB
Description
-65℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 27.9A 5uA 600W 630pF Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS