SZMMSZ33T1G
MFR.Part #
SZMMSZ33T1G
JLCPCB Part #
C894639
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 31.35V~34.65V 33V 500mW 50nA@23.1V 80Ω SOD-123 Zener Diodes ROHS