MGCI1608H12NJT-LF
MFR.Part #
MGCI1608H12NJT-LF
JLCPCB Part #
C310875
Package
0603
Description
12@100MHz 12nH 2.8GHz 300mA 300mΩ Multilayer inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS