MGLB1608M121T1R2-LF
MFR.Part #
MGLB1608M121T1R2-LF
JLCPCB Part #
C281202
Package
0603
Description
1 1.2A 100mΩ 120Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS