MGLB2012M301T1R5-LF
MFR.Part #
MGLB2012M301T1R5-LF
JLCPCB Part #
C281217
Description
1 1.5A 200mΩ 300Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS