MGGB3216M190HT-LF
MFR.Part #
MGGB3216M190HT-LF
JLCPCB Part #
C281181
Package
1206
Description
1 19Ω@100MHz 2A 50mΩ ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS