MGGB2012M151HT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGGB2012M151HT-LF
JLCPCB Part #
C281159
Package
0805
Description
1 150mΩ 150Ω@100MHz 800mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS