MGCI0603H27NJT-LF
MFR.Part #
MGCI0603H27NJT-LF
JLCPCB Part #
C310858
Description
1.7Ω 100mA 27nH 3GHz 5@100MHz、12@800MHz、15@1800MHz Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS