MGFL1608F2R2MT-LF
MFR.Part #
MGFL1608F2R2MT-LF
JLCPCB Part #
C281109
Description
2.2uH 300mΩ 700mA 90MHz Multilayer inductor ±20% 0603 Inductors (SMD) ROHS