MGLB1608M110T2R0-LF
MFR.Part #
MGLB1608M110T2R0-LF
JLCPCB Part #
C281201
Package
0603
Description
1 11Ω@100MHz 2A 30mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS