MGFI2012A82NKT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGFI2012A82NKT-LF
JLCPCB Part #
C281075
Package
0805
Description
15@50MHz 200mΩ 255MHz 300mA 82nH Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS