MGFI2012C1R0KT-LF
MFR.Part #
MGFI2012C1R0KT-LF
JLCPCB Part #
C281088
Description
1uH 400mΩ 45@10MHz 50mA 75MHz Multilayer inductor ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS