MGCI0603H9N1JT-LF
MFR.Part #
MGCI0603H9N1JT-LF
JLCPCB Part #
C310869
Description
200mA 5.5GHz 5@100MHz、13@800MHz、18@1800MHz 800mΩ 9.1nH Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS