MGLB3216M300T6R0-LF
MFR.Part #
MGLB3216M300T6R0-LF
JLCPCB Part #
C20606763
Description
-55℃~+125℃ 10mΩ 30Ω@100MHz 6A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS