MGLB1608M310T1R5-LF
MFR.Part #
MGLB1608M310T1R5-LF
JLCPCB Part #
C281206
Package
0603
Description
1 1.5A 31Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS