LJ1D030D120
Extended
Manufacturer
luJing
MFR.Part #
LJ1D030D120
JLCPCB Part #
C49318153
Package
TO-247-2
Description
-55℃~+175℃ 1.2kV 1.8V@30A 190A 250uA@1200V 50A TO-247-2 SiC Diodes ROHS