MBR20100CT
Extended
Manufacturer
luJing
MFR.Part #
MBR20100CT
JLCPCB Part #
C49318099
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+125℃ 1 Pair Common Cathode 100V 150A 20A 850mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS