A1253AWR-03-F1CB1-R
Extended
Manufacturer
jkun
MFR.Part #
A1253AWR-03-F1CB1-R
JLCPCB Part #
C49194926
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 1A 1x3P 3 3P 4.25mm 4.85mm 50V 7mm Auxiliary Solder Pin Beige LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS