XT50V100M8X10
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
XT50V100M8X10
JLCPCB Part #
C48935399
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10.5mm 100uF 140mA@120Hz 2000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS