VT25V47M6X5
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
VT25V47M6X5
JLCPCB Part #
C48970996
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 47uF 48mA@120Hz 5.4mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS