SRG1040-220-M
MFR.Part #
SRG1040-220-M
JLCPCB Part #
C53463008
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
22uH 4.2A 4.4A 66mΩ Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS