LKP2G471MR045K63B
MFR.Part #
LKP2G471MR045K63B
JLCPCB Part #
C2995359
Package
Plugin,D30xL45mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 30mm 400V 45mm 470uF ±20% 插件,D30xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS