RXA160V1000M25X45
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
RXA160V1000M25X45
JLCPCB Part #
C52033293
Package
Plugin,D25xL45mm
Description
-40℃~+105℃、-40℃~+105℃ 1000uF 160V 2000hrs@105℃ 25mm 2A@120Hz 45mm ±20% 插件,D25xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS