JVJ25V2200M16X16
MFR.Part #
JVJ25V2200M16X16
JLCPCB Part #
C49256852
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16.5mm 16mm 2000hrs@105℃ 2200uF 25V 900mA@120Hz ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS