JER2512F2R025
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JER2512F2R025
JLCPCB Part #
C49164696
Package
2512
Description
25mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS