JVB25V1000M10X10
MFR.Part #
JVB25V1000M10X10
JLCPCB Part #
C51018391
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.19A@100kHz 10.5mm 1000uF 10mm 2000hrs@105℃ 25V 60mΩ@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS